screen696x696

Aile Hekimlerine yönelik programımızda;

Genel Mevzuatlar,Yönetmelikler,Genelgeler,50 adet acil reçetesi, 170 adet poliklinik reçetesi, 262 adet prospektus (muadil ilaçlarla birlikte çok daha fazla), 20 adet yoğun bakım bilgisi, 19 adet klinik bilgiler notu,ilaç dozları ve laboratuvar notları bulunmaktadır.

[ad] Boş reklam alanı (#1)!

 

 

 

 

 

 

 

 

screen696x696-1*Dermatoloji – Dahiliye – Kardiyoloji – Kalp ve Damar Cerrahisi – Çocuk Psikiyatrisi – Psikiyatri – Genel Cerrahi – Enfeksiyon – Fizik Tedavi – Pediatri – Kadın Doğum – Kulak Burun Boğaz -Nöroloji – Ortopedi – Üroloji, Yoğun Bakım (16 bölüm) poliklinik bölümleri içerisinde hastalıklar ve reçeteler yer almaktadır.

[ad] Boş reklam alanı (#1)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Endikasyonlar, eşdeğer ilaçlascreen696x696-3r, dozlar, tanı ve tedavi yöntemleri, etken maddeler,barkod numaraları, ilaç fiyatları, klinik bilgiler/notlar ve bunları arama pratikliğiyle sizlere sunulmuştur.

*Hekim arkadaşlarımın anlık aklına gelmeyen orderlari program sayesinde akıllarına getirmeleri cok daha kolaylaşacaktır.Piyasada bulunan ilaçlar ilaç firmaları da belirtilerek programda yer almışlardır. Tamamen bilgi amaçlıdır.

*Program her geçen gün güncellenmektedir. Güncellemeleri de indirmeyi unutmayınız. Aynı anda tüm bunları içeren başka program şu an için piyasada yoktur. İnternet gerektirmez.

 

 

 

 

 

 

screen696x696-2Yasal:Rehberdeki tüm ilaçlar hiç bir kimseyi bağlamayacak ve kendi rızanızla yazarken örnek teşkil etmesi için yardım almak maksatıyla oluşturulan reçetelerdir. Hiçbir şekilde programı hazırlayan bizler hiçbir şeyden ne mesul ne sorumluyuz. Tüm herşey kullanıcının sorumluluğundadır. Doktor olmayan arkadaşların kullanması yasaktır. Programı kullanıyorsanız doktorsunuz demektir. Bu uygulamayı indiren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. “Doktorum ve programı kullanırken teşhis/tanı/tedavi koymadaki tüm sorumluluk bana aittir” , “Doğabilecek herhangi bir sorun/problemden programı hazırlayanlar sorumlu tutulamaz” diye kabul ettiğiniz için programı indirmek ve kullanmak istediğinizi onaylamış bulunuyorsunuz .Tüm aile hekim arkadaşlarımın faydalanması dileğiyle…
Dr.Erkam CAYMAZ

İLGİLİ  Adobe Premiere CS4 Genel Ders - Video