Gün geçmeyeki devamlı takip ettiğim bir kaç oyunu sizlere tanıtmadan yapamayacağımı anladım.

Bazıları dolandırıcılık desede buralardan ciddi manada gelir elde edenler gözlemledim. Yakın geçmişte bir tanesi batmış olsa da para iadelerini yaptığı için göz ardı edilebilir kanısı içerisindeyim fakat dolandırıcı siteler mevcut. Dikkat etmeniz gerek.

İşin içerisine girdiğinizde matematiksel hesaplamalar yaparak neyin daha fazla kar getirdiğinden tutunda neyin daha mantıklı olduğuna kadar kafa yorar hale geliyorsunuz.

Evet sizlere çiftlik oyunlarından bahsedeceğim.

Halihazırda bir çok site var bu işi yapan. Sizlere tavsiyem başta yatırımsız olarak oyunu oynayın. Ama asıl vereceğim tavsiye. Firma olmasıdır. Vergi levhasının olması da çok önemlidir. Ve siteyi takip edin. Müşteri hizmetleri olsun verdiği telefon numarasından tutunda verdiği adrese kadar inceleyin. Site sahibi kim firma sahibi kim hepsine bakın araştırın. Firmayıda araştırın. Geleceğe dönük bir firmamı bakın yorumları okuyun.

Ben

im incelediğim takipte kaldığım siteler içerisinde yatırım yapmışta olduğum iki site var Milkabank ve Cash Çiftlik.

Yatırımsız olarak takip ettiklerim de mevcut. Fakat bu iki siteye güveniyorum sizde güvenebilirsiniz.

Oyunların mantığına gelince;

Genelde hepsinde bonuslar var, inekler var, sütleri birikiyor topluyorsunuz onların hepsinde para birimleri mevcut. Para çevirmek için kurları var. Oranları mevcut. Birlikleri var.

Artı özellik olarak deposu olmayan oyunlara bakın. Milkabank’ta 24 saat içerisinde bakmanız gerek yani günlük mutlaka girmeniz gerekiyor zaten yatırım yapmışsanız illaki bakıyorsunuz.

Cash Çiftlikte ise depo sistemi yok. MAntık basit sadece alım yapıyorsunuz başka ekstra birşeyler yapmanıza gerek yok bonuslar haricinde günlük aylık kazançlarınız zaten sitelerinde mevcut ve standart.

Kayıt olmak için:

Milkabank | Cash Çiftlik | Videolu anlatım

Android uygulamaları:

Milkabank 

Cash Çiftlik

 

IOS

Milkabank